Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες...

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
"Εξ εργασίας θηριώδους ουσίας μεν πλήθος συσσωρεύεται, βίος δε ταλαίπωρος συνίσταται."

Καποιος Επικουρος το ειπε ο οποιος ηταν φιλοσοφος στην αρχαια Ελλαδα.

"Στη δουλειά σου να είσαι σοβαρός και στη ζωή σου τρελός."

Ωνασης (τον ξερετε και σας ξερει)

Μπορει να μην ξερω τι θελει να πει το πρωτο γνωμικο και απλα να το εβαλα στην τυχη για να δειξω οτι γνωριζω πολλα πραγματα αλλα το δευτερο γνωμικο που λεει ο μακαρειτης Ωνασης πισευω οτι το πετυχα σωστα.

Επειδη στην εκθεση δεν ημουν ποτε καλος και παντα με κυνηγουσε ο μακαρειτης ο πατερας μου και με εκραζαν στο φροντηστηριο δεν θα γραψω πολλα πραγματα. Μετα απο πολυ κοπο ως moderator και επειδη οι admins χωρις να με ενημερωσουν την εκαναν για διακοπες για να αραξουν την πετσουλα τους και με αφησαν να βγαλω εγω το φιδι απο την τρυπα η τα καστανα απο την φωτια (ακολουθει ντοκουμεντο με γνωστο admin να μην ξερει τιποτα για ενα ξεχασμενο thread κλπ κλπ) αποφασισα γιατι ετσι να παω να κανω και εγω τις δικες μου διακοπες.....

O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες... Rko94z
????????

Ακουσα οτι θα γινει ενα meeting μεταξυ mods, admins και μερικων αλλων μελων καπου καποτε στην πρωτευουσα της Ελλαδος αλλα αναρωτιεμαι ποιος ΜOD θα παει οταν εγω θα ειμαι παραλια και θα πινω την καφεδουμπα μου;

Ας αναλυσω οσο τον δυνατον πιο συντομα το προγραμμα του moderator σας. Σημερα παω χωριο για περιπου 2 εβδομαδες. Παω για κατι μπανια που τα χρειαζομαι για να ξεκουραστω απο την υπερβολικη εκθεση σε αυτο το φορουμ και την παρακολουθηση τυχων ατασθαλιων απο τα πολλα μελη που εχουμε. Βεβαια η συγκεκριμενη κοινοτητα ειναι τοσο πειθαρχημενη και παραλληλα με το μη τοξικο περιβαλλον που υπαρχει στο φορουμ θαρρω η πιστευω οτι δεν θα εχουμε προβληματα καθως θα λειπω...

O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες... Brazil-vs-Germany-2014-World-Cup-Semi-finals-Football-Wallpaper
τυχαια φωτο απλα ηθελα να την μοιραστω μαζι σας

Θα ειναι δυσκολα τα πραγματα στο χωριο διοτι το ιντερνετ ειναι πολυ αργο και χαρη σε αυτο το γεγονος εμαθα τι σημαινει το GPRS, H+, 3G, 4G, E κλπ. δικτυο. Θα παρω μαζι τον εξοπλισμο μου, το λαπτοπ και τον εξωτερικο σκληρο δισκο για τις δυσκολες στιγμες. Και τα anime μου εχω κατεβασει και τις ταινιες μου εχω μεσα. Εχω προγραμμα! Γενικα εαν θελετε να επικοινωνησετε μαζι μου προσευχηθειτε πρωτα το μυνημα να φτασει οντως σε εμενα και μετα ξαναπροσευχηθειτε για να σας απαντησω. ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΟΒΑΡΑ!!!

Θα γυρισω λογικα και κατα προσεγγιση στις 24 Ιουλιου. Απο εκει θα δω σε τι χαος θα ειναι το φορουμ εκτος και αν οι admins εχουν επιστρεψει και καταλαβουν τι τραβαγα τοσο καιρο. Ομως τα ταξιδια δεν τελειωνουν για τον Δτεθρεησερ. Εαν ολα πανε κατευχην απο τις 27 Ιουλιου μεχρι τις 4 Αυγουστου θα ξανακανω μπανια σε καποιο νησι των Κυκλαδων.

O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες... Map1
Καπου εκει θα βρισκομαι...


Δεν ειναι ακομα 100% (80-85 % θα ελεγα) αλλα εαν δεν παω τοτε επισημα θα ζητησω απο την διευθυνση να παραιτηθω ως moderator. Σκεφτομαι στο παρον thread να ανεβαζω μερικες φωτογραφιες απο τα ταξιδακια μου ωστε να ζηλεψετε και να πατε και εσεις για διακοπες αλλα αναλογα τα κεφια....

~ au revoir ~

O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες... Diakopes

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
tl;dr

Aldark

Aldark

 

Κατ'αρχάς , καλά να περάσεις Δημητράκη
Κατά δεύτερον , κουφάλες έχετε γίνει όλοι άσοι στο γράψιμο , όλο κατεβατά βλέπω
Κατά τρίτον , ποιος ανίδεος αδμίν δεν ήξερε αυτό το τόπικ; Να απομακρυνθεί παρ'αυτά
Τέλος , lol patty
tl;dr

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
ΔΙαβαστε το σε parts καθως πινετε τον καφε σας και τρωτε το cookie σας....

Santouryuu

Santouryuu

 

Καλοταξιδος  O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες... 1578475997

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες... YJgisyW

aldark's life

Pagliacci

Pagliacci

 

σταμάτα να κλείνεις τα καλά τόπικς. Αλ δώσε τα κλειδιά να συμμαζεύω όσο λείπετε

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ποια έκλεισα; Αυτό που έβαλα στην φώτο δεν το έκλεισα... 

Δώστε του πρόσβαση μέχρι να επιστρέψω... xD

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
πως κατάφερες να κάνεις μια πρόταση ολόκληρη έκθεση είναι άξιο απορίας. έχεις όντως ταλέντο στο σπαμ.

άντε καλά μπάνια

Santouryuu

Santouryuu

 

πάει ο smoker διακοπές;

Scarlet D.

Scarlet D.

 

01.01 έγραψε:πως κατάφερες να κάνεις μια πρόταση ολόκληρη έκθεση είναι άξιο απορίας. έχεις όντως ταλέντο στο σπαμ.

άντε καλά μπάνια
την ιδια απορια εχω κι εγω, επισης καλα μπανια απο εμενα επισης

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ήθελα και εγω να έχω ένα δικό μου spam topic.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες... XNqWRR6

aldark's life

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
ο κλασσικός υπερκοστολογιμένος φρέντο μιας κατα τα άλλα καλής παραλίας να υποθέσω

καλές διακοπές death...

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
The Red-Haired έγραψε:ο κλασσικός υπερκοστολογιμένος φρέντο μιας κατα τα άλλα καλής παραλίας να υποθέσω

καλές διακοπές death...

2,5 o Fredo espresso. daaamn!

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
περίμενα 3 για να είμαι ειλικρινής... εννοείται χωρίς απόδειξη

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Κάνουν την διαφορά στο Γυθείο και δίνουν απόδειξη πάντως... ΧD

Aldark

Aldark

 

μια χαρά είναι τα 2,5 για καπουτσινο
3 και 3,5 τον πουλάνε αλλού

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ο φρέντο καπουτσίνο κάνει 3. 2,5 κάνει το φρέντο εσπρεσσο.

Βέβαια ο άλλος που πήρε το φρέντο καπουτσίνο έκανε μαλακια διότι βγήκε μάπα. Καλά να πάθει ήθελε και γάλα.. . xD xD

Aldark

Aldark

 

από όταν άρχισα κι εγω τον εσπρέσσο απογοητεύομαι λιγότερο στα καφετζίδικα.
Πραγματικά αν το γάλα είναι ότι να ναι χάλαγε τον καφέ γκραν τάημ

Santouryuu

Santouryuu

 

Χρεωνουν 50 σεντς το γαλα;

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ναι οι καριοληδες...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
έλεος

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ήμαρτον

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
O αγαπημενος σας Vice-Admiral παει διακοπες... Mkel8SY

aww

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης