Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ με τον Admin

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Pagliacci

Pagliacci

 

Πω Κουέντα μορφάρα.
Αλ νομίζω ο Γιάννης θέλει πιο νωρίς

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Νέα ώρα 4.30 λευκό. Κακια ώρα , ξέρω αλλά έχω διαβασματα. Επίσης δεν μπορώ και για πολύ

Pagliacci

Pagliacci

 

Ίσως αργήσω κανα μισάωρο αλλά λογικά θα μαι στην ώρα μου

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Aldark

Aldark

 

shit μπήκα από κινητό (ούτε λογκιν δεν μπορώ να κάνω)
ενημερώστε κάποιος τον Τζιμ ;)
φαην και το 4 30
απλά ειναι λίγο μες στο μεσημερι
κλαιν
φερτε τουρτα

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ακούω

Aldark

Aldark

 

ετοιμάζεται πομπή

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tι εκπομπή;

Aldark

Aldark

 

Η συνάντηση έγινε σήμερα...Ακολουθεί ανάλυση και φωτογραφικό υλικό.

Pagliacci

Pagliacci

 

Στα γυμνα βαλε μωσαικο πλζ

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Pagliacci έγραψε:Στα γυμνα βαλε μωσαικο πλζ

για να βάλει μωσαικό στα γυμνά με εσένα μέσα πρέπει να γεμίσει την μισή εικόνα καριόλαρε

http://www.onepiecegr.com/

Pagliacci

Pagliacci

 

Ήρθε η ώρα να αναλύσουμε τη νέα συνάντηση. Τα γεγονότα έγιναν ακριβώς όπως θα τα περιγράψω χωρίς καμία υπερβολή.

Πρώτος στο Λευκό Πύργο έφτασε ο Αντμίν της παρέας γνωστός και ως Αλντάρκ Άλνταρκ. Ούτε πέντε γύρους του Λευκού Πύργου δεν έκανε και εμφανίστηκε μπροστά του ο Pagliacci. Αφού κοιτάχτηκαν τα δύο μέλη για κανά μισάωρο μέχρι να καταλάβουν ποιος είναι ποιος, ο Αντμίν ρώτησε χωρίς δισταγμό: "Είσαι ο Μάνος; (το ψευδώνυμο του Παλιάτσι). "Δεν θα μου πεις εσύ ποιος είμαι" απάντησε ο δεύτερος και ξεκίνησε η συζήτηση.

Μετά από λίγη ώρα ήρθε κάποιος Τζιμ και προσπαθούσε να πείσει τα άλλα δύο άτομα πως είναι μέλος του φόρουμ. Κανείς από τους δύο δεν θυμόταν κάποιον Τζιμ αλλά έτσι και αλλιώς κόσμο δεν είχαν οπότε τον δέχτηκαν. To δύσκολο κομμάτι ήρθε στη συνέχεια. Τα δύο μέλη και ο Τζιμ έπρεπε να περιμένουν τον Johnyman, ο οποίος είχε προειδοποιήσει πως θα αργήσει "10 λεπτά". Δέκα ήταν, λεπτά δεν ήταν και η αθώα συνάντηση μετατράπηκε σε έναν αγώνα επιβίωσης...

Αφού έφτασε και ο Τζόνι και οι άλλοι τρεις ξύρισαν γένια και λευκές τρίχες από τα κεφάλια τους έφτασε η επόμενη δοκιμασία, καθώς έπρεπε να αποφασίσουν που θα πάνε. "Εγώ δεν ξέρω είμαι από αλλού" τόνισε αμέσως ο Άλνταρκ και ξέφυγε από την δύσκολη θέση. "Εγώ δεν ξέρω κανένα μαγαζί και ας μένω εδώ" πρόσθεσε ο Τζιμ δίχως ίχνος ντροπής. Την κατάσταση αρχικά πήρε ο Τζον και αφού πρότεινε τα πιο γκει μαγαζιά στο γαλαξία τελικά την ευθύνη πήρε ο Παλιάτσος και τους πήγε σε ένα μια χαρά μέρος.

Στη καφετέρια όλοι ήταν χαρούμενοι και εύθυμοι και γελούσαν με τα αστεία τους (ο καθένας με τα δικά του). Έγιναν αναφορές στο παλιό φόρουμ, στο νέο, σχολιάστηκαν όλα τα σημαντικά μέλη ένα - ένα και τα χαμόγελα ήταν μονίμως στα πρόσωπα ζωγραφισμένο.

Θέματα που συζητήθηκαν:
Γιατί είναι κωλόφαρδος ο Τζιμ
Πως γίνεται ο Τζον να είναι συνομήλικος του Άλνταρκ αλλά και μεγαλύτερος
Γιατί ο Παλιάτσι είναι τόσο καιρό αξύριστος
Πόσο φανμπόι είναι ο Άλνταρκ
Γιατί δεν μπορεί (αν και μπορεί) να γράφει στα κρυφά ρουμς ο Τζόνι
Θα γίνει ποτέ άντμιν ο Ντεθρέισερ;
Είδηση ΣΟΚ! Μέλος παραλίγο να βρει γκόμενα μέσω του φόρουμ.
Υπάρχει καθηγητής Κουνέλης στην κτηνιατρική;
Παλιάτσι και σατανισμός
Αστείες φωτογραφίες του Τζόνι
Είδηση ΣΟΚ! Μέλη δήλωναν μεγαλύτερα σε ηλικία για να γίνουν αποδεκτά από την κοινότητα του Onepiece.gr
Ακραίες πολιτικές στάσεις και one piece. Πως συνδέονται
Αυτά και άλλα πολλά....


Αποκάλυψη:

Μαντέψτε ποιος είναι ποιος και κερδίστε πλούσια δώρα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Pagliacci στις Δευ 27 Ιουν 2016, 14:58, 1 φορά

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Aldark

Aldark

 

Όπως τα πε ο Παλιάτσος , θα προσθέσω κι άλλα το βράδυ.
Στο μεταξύ, έγινε και 2η συνάντηση με Πάττυ Δ. Λούφφυ τετ α τετ στο κέντρο της πόλεως.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Στην προηγουμενη συναντηση συζηταγατε εαν θα γινω mod, τωρα admin μετα τι; hahaha

Santouryuu

Santouryuu

 

world domination

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
πάλι κατούρησα για όποιον το έχει απορία

Santouryuu

Santouryuu

 

οσο κατουρας καλο είναι, εγω τον εχω πλεον μονο για βιαιη συνουσια

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
το αντίθετο δεν γίνεται όσο μεγαλώνεις?  xD

Aldark

Aldark

 

χαχαχαχα τι

λοιπόν , γύρισα Αθήνα και ήδη ετοιμάζουμε το επόμενο (5ο ή 6ο) Πανελλήνιο Μήτινγκ και πρώτο παναθηναϊθεσσαλονικιό (καμία σχέση με βάζελο).

Σύντομα ανάλυση...

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
EΓΩ ΜΕ ΒΑΖΕΛΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ !!!!!!!!!!

Aldark

Aldark

 

Ήταν Κυριακή , απόγευμα , βρισκόμουν με εκλεκτές παρουσίες στη Θεσσαλονίκη και μόλις είχα φάει την τσιπούρα μου με θέα το Θερμαϊκό... Εκείνο τον καιρό επίσης έπαιζε το Euro , αλλά θα έχανα το ματς εκείνης της ώρας , γιατί έπρεπε να συναντήσω τα παιδιά από το φόρουμ.
Έτσι τη συννεφιασμένη αυτή Κυριακή , άραζα στο Λευκό Πύργο και γύρω στις 16:30 , εμφανίστηκε αυτός που περίμενα. Ή έτσι νόμιζα.
Κοιταχτήκαμε 2-3 φορές , αλλά ήταν πιο ντροπαλός απ'ότι νόμιζα.
-Μάνο; Τόλμησα την κίνηση;
-Ουφ , εσύ είσαι , δεν ήξερα αν είσαι όντως εσύ , αλλά είδα το βλέμμα σου , σχολίασε
-Ναι , κι εγώ το ίδιο , αλλά λέω αυτός είναι
Γελάσαμε αμήχανα.
Φόραγε και μπλούζα Μπάτμαν Βέρσους Σούπερμαν , αλλά δεν το πρόσεξα , ήταν αδιάφορο , όπως και η ταινία.
Ο τύπος που ισχυριζόταν ότι ήταν ο Μάνος λοιπόν (ψευδώνυμο του Rob Lucci aka Ντόλη aka Ντόλη aka Γιωργάκης aka Mao aka Pagliacci aka Tankianism aka Grimmie aka Σκληρός Καριόλης) είχε ήδη φτάσει , οπότε θα περιμέναμε τα άλλα 2 μέλη. Τον 01.01 και τον Dr. Jimalicious.
Ο 01.01. θα αργούσε 10 λεπτά , γιατί έτσι κάνει (μου είπε ο Γιωργάκης) οπότε και θα περιμέναμε τουλάχιστον 10 λεπτά.
Μέσα σε αυτά τα 10 λεπτά , εμφανίστηκε ο Τζιμ!! Πάντα πρόσχαρος , με ρώτησε πως περνάω εκεί και τι παίζει.
Σύντομα εμφανίστηκε και ο 01.01 (aka Johnyman aka μαμά) , ο οποίος δεν ήταν όσο ψηλός όσο λέγανε...
Εκείνος ήξερε τα κατατόπια και όλα τα χιπστερομάγαζα! (Οι άλλοι βγάλαμε την ουρά μας απέξω , αλλά μόνο εγώ δικαιολογούμε γιατί ήμουν ξένος)
Έτσι κι έγινε! Μετά από 5-10 λεπτά όπου για κάποιο λόγο ήμασταν όρθιοι μπρος απ'τον Πύργο φύγαμε.
Πήγαμε μέχρι τη Ροτόντα και αράξαμε σε ένα μέρος όπου διακρίνονταν μετά βίας 2 τηλεοράσεις. Α θα βλέπαμε και το ματς σήμερα! Τι ωραία που περνάμε σε αυτή την κοινότητα!
Συζητήσαμε διάφορα , τα πε και ο Τάνκιανισμ...
Να προσθέσω ότι συζητήσαμε και για το Γάμο στον οποίο παραβρέθηκα την προηγούμενη ημέρα , τις διακοπές του Μανοτζον και τις περιπέτειες γνωστού μέλους στη Χαλκίδα. Τέλος , συνδαίονται οι ακραίες πολιτικές πεποιθήσεις με το κινέζικο φαγητό και γνωστή αλυσίδα σουπερμάρκετ;;;;;;;
Συζητήσαμε και για πολλά άλλα μέλη , ενώ κανονίζεται και νέο μήτινγκ.
Για να μην τα πολυλογώ , τελικά το λήξαμε γρήγορα. Οι έτεροι πρώην αντμινς ήπιαν γρήγορα τον καφέ τους και φύγανε.
Έμεινα στην πόλη σόλο...
Περπάτησα μέχρι τη σουίτα μου...
Εκεί είχα ένα τετατετ με γηραία ρατσίστρια
αυτά απ'το πρώτο μήτινγκ
τώρα για το δεύτερο
πάλι περιμενα καμια ώρα στο Λευκό Πύργο , δεν ήρθε κανείς , ο ΟΑΣΘ τον ήπιε
αλλά συνάντησα την Πάττυ κάτω από Ρωμαϊκό αξιοθέατο
και την ξενάγησα στην πόλη
και συζητήσαμε για τη σχέση παλιών μελών , για τις σχολές , για το πόσο γλυκιά είναι η σοκολάτα και πόσο ακριβό είναι το Overwatch.
Θα προσθέσω κι άλλα
πιο συμπαθής απ'όλους όσους γνώρισα μου φάνηκε ο @"luffy is paok" !!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Μόλις σπαταλησα 3 λεπτά από την ζωή μου να το διαβάσω.

Tcixlas

Tcixlas

 

μόλις σπατάλησα 10 λεπτά απο τη ζωή μου για να διαβάσω 3 σελίδες απο την άνιαρη ζωή του αλδάρκιου

Aldark

Aldark

 

γαμάει η ζωή μου

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Να σου κλειδωσω τη ζωη διοτι μας εχει μαμησει;

Tcixlas

Tcixlas

 

η ζωή σου γαμάει σε σχέση με τα μυρμήγκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης