Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Short Term Goals

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 02:53

Aldark

Aldark

 

30 κιλά που πήρα σε 3 χρόνια
τέλος πάντων δεν είναι για εδώ αυτά ;ρ
πολλά είπαμε

27Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 02:54

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ σε 4 χρόνια πήρα 40 :p αλλά και 5 πόντους ύψος σχεδόν

28Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 03:06

Pagliacci

Pagliacci

 

Αλ πόσα κιλά είσαι ρε μαν; Αποκλείεται να πρέπει να χάσεις 30, μη κάνεις βλακείες

https://onepiecegr.forumgreek.com/

29Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 03:18

Tcixlas

Tcixlas

 

όπως τον κόβω για το ύψος του ειναι 100? μαξ 105.... δεν είσαι με τίποτα παραπάνω... 30 είναι υπερβολή ρε φιλε οντως

30Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 03:19

Pagliacci

Pagliacci

 

Και τι να θέλει να πάει 70; Man up ρε

https://onepiecegr.forumgreek.com/

31Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 03:21

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό λέω κι εγώ δεν είναι να πάει τοσο κάτω... παραπάνω δεν φαίνεται ρε φίλε... είναι και 1.80 ξερω γω

32Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 03:29

Aldark

Aldark

 

με κάνατε βούκινο aww aww aww
1,80κάτι είμαι και ο Τσίχλας με ζύγισε εξαιρετικά με το μάτι :ρ
τα 30 είναι το μαξ , 20 είναι νταξει λογικά για να μαι πάλι κομπλέ.
Απλά ξέφυγα και έχω να γυμναστώ σοβαρά πολύ καιρό
ευτυχώς περπατάω τελευταία και καποια παλια ατου μου δεν εχουν χαθει

33Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 03:34

Pagliacci

Pagliacci

 

Απλά γυμνάζομαι δε σημαίνει χάνω κιλά. Υπάρχουν οι μυς υπάρχει και το λίπος. Μυικά κιλά αγαπάμε, λίπος καίμε.

https://onepiecegr.forumgreek.com/

34Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Παρ 29 Απρ 2016, 03:38

Tcixlas

Tcixlas

 

ακριβώς αυτό που ειπε ο μάνος, εγώ με λιπομετρήσεις εχω αρκετά μυικα κιλά στο σώμα μου, οπότε χάνοντας ας πούμε 30 κιλά 5-6 απο αυτά θα είναι μυικά στάνταρ, αναπληρώνοντας τα με γυμναστική στα 100 κιλά με το ύψος μου θα είμαι φυσιολογικός και αρκετά γυμνασμενος, δεν μιλάω για γράμμωση... αυτό θέλω εγώ προσωπικά

35Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Σαβ 30 Απρ 2016, 11:20

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
20 κιλάκια θέλω και εγώ, αλλα το φαϊ δύσκολα κόβεται!!! xD xD xD

36Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Σαβ 30 Απρ 2016, 11:22

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Λιπομετρησεις που κανεις; Ειμαι 74 κιλα με 1,82 υψος, μελαχρινος και χρωμα ματιων καφετομαυροσκατουλι....

37Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Σαβ 30 Απρ 2016, 11:40

Tcixlas

Tcixlas

 

λιπομετρήσεις εγώ σε διατροφολόγο, λογικά ολοι μπορούν να κάνουν

38Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Δευ 02 Μάης 2016, 03:03

Aldark

Aldark

 

νέοι στόχοι:
διάβασμα
γυμναστήριο
να δω μπάνση
να περάσω όμορφα αυτή την εβδομάδα
να κοιμηθώ σήμερα

39Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Τετ 04 Μάης 2016, 17:14

Tcixlas

Tcixlas

 

έθεσα στόχο σχετικά σύντομο, μέχρι τέλη ιουνίου θα έχω χάσει άλλα 12 κιλά να είμαι στα 110... για να δούμε μπορώ να το κάνω?

40Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Τετ 04 Μάης 2016, 18:14

Hawkins

Hawkins

 

και γ*** το τοπικ δεν ηξερα οτι υπηρχε
πολυ για γυμναστικη ακουω
εμενα παιδια η ζωη μου ειναι η γυμναστικη το συνηδητοποιησα πριν 2 χρονια που ξεκινησα γυμναστηριο, ημουν που λετε ενενηντα κιλα με υψος 1.70 και πολυ λεπτο κοκαλο,να φανταστητε δεν μπορουσα να κανω ουτε 1 push up skinny fat look με λιγα λογια συχενομουνα να με βλεπω μετα αρχισα γυμναστηριο και εφτασα να ειμαι γαματος

τωρα ως στοχους εχω

-να μοιωσω και αλλο το σωματικο μου λιπος και να αυξησω και αλλο την μαζα μου και να πετυχω πληρη συσφιξη
-να μαζεψω λεφτα να παρω μια μπουρδελομηχανη που 20 χρονων και δεν εχω ακομα μεταφορικο μεσο
-να βρω γκομενα για το χειμωνα 
-να βρω μια σταθερη δουλεια
-να διαβασω επιτλους το καθοδος αγγελων που με περιμενει τοσο καιρο
- και να δω και αλλες πολλες σειρες

επισης γιατι μιλατε πολυ για γυμναστικη εχω να πω μονο αυτο ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΒΑΡΗ και σε βαθος χρονου εισαι γαματος!!ειναι στατιστικα αδυνατον να μην φτιαξεις σωμα με αυτα

βεβαια για να γινετε ετσι θελετε 10 χρονια και ουτε καν ετσι δεν θα γινετε απλα θα μου μοιαζετε λιγο...στα αυτια
Σπόιλερ:

η φωτο ειναι απο ιανουαριο τωρα ειμαι πολυ πιο ντουκι

41Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Τετ 04 Μάης 2016, 18:16

Tcixlas

Tcixlas

 

ετσι γεννήθηκα εγώ μαν

42Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Τετ 04 Μάης 2016, 18:18

Aldark

Aldark

 

Hawkins έγραψε:-να βρω γκομενα για το χειμωνα

στόχος μ'@@@@α ;) xD

ωραίος πάντως , παίρνεις τίποτα "ουσίες" όμως;

43Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Τετ 04 Μάης 2016, 18:20

Tcixlas

Tcixlas

 

αν διαβαζες περισσότερο πριν θα είχες δει οτι δεν παιρνει :p κάνει πρωτεινική διατροφή απλά και καλά κάνει το παιδί κιολας

44Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Τετ 04 Μάης 2016, 18:22

Aldark

Aldark

 

τρέχω γιατί σε 20 λεπτά πρέπει να είμαι στο μετρό και διαβάζω πολύ γρήγορα :ΡΡΡΡ

45Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Τετ 04 Μάης 2016, 18:29

Hawkins

Hawkins

 

η μονη ουσια που περνω ειναι που κανω μπαφους μια στο τοσο δεν ξερω αν βοηθαει αυτο :p

οπως ειπε και ο τσιχλας κανω διατροφη με πολυ πρωτεινη αλλα και υδατανθρακες,κατα κυριο λογο πρωτεινη ομως

ημερισιως καταναλωνω περιπου 110 γραμμαρια πρωτεινης απο τα φαγητα,για να χτυσω μυς ομως πρεπει να καταναλωνω πανω απο 140 γραμμαρια ως προς τις αναγκες μου αλλα δυστηχως αυτο δεν γινετε γιατι ειναι πολλα λεφτα,ειδη ξοδευω αρκετα στην διατροφη..περιπου 120 ευρω το μηνα δεν γινετε να βαλω περισσοτερο πρωτεινη,λεω να παρω καμμια πρωτεινη για να συμπληρωσω

46Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Τετ 04 Μάης 2016, 23:29

Tcixlas

Tcixlas

 

για μ.ενα όχι γιατί δε μοιράζεται σωστά

47Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Πεμ 05 Μάης 2016, 02:43

Aldark

Aldark

 

Hawkins έγραψε:η μονη ουσια που περνω ειναι που κανω μπαφους μια στο τοσο δεν ξερω[url=#73814608] ανShort Term Goals - Σελίδα 2 Arrow-10x10[/url] βοηθαει αυτο :p

του θεού είναι , κάπου θα βοηθάει χαχαχαχα

48Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Πεμ 05 Μάης 2016, 02:44

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δυναμωνει τον εγκεφαλο....

49Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Πεμ 05 Μάης 2016, 11:27

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι του δίνουν μυς, χεστε μας μωρε...

50Short Term Goals - Σελίδα 2 Empty Απ: Short Term Goals Πεμ 07 Ιουλ 2016, 01:55

Aldark

Aldark

 

αισιοδοξία επιτέλους! Απίστευτο πως λίγες αλλαγές , σε βοηθούν. Και αυτή είναι μόνο η αρχή
Ξεκίνησα διατροφοί με στόχο να πέσω 30 κιλά. Θα είμαι άλλος άνθρωπος...Προς το παρόν είμαι στα 7
το μοιράζομαι μαζί σας γιατί είμαι excited.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης