Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

Scarlet D.

Scarlet D.

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Δεν αντέχω άλλο εκεί. Σε μια συγκεκριμένη ομάδα μόνο Urouge posts έχει!!!

Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook - Σελίδα 5 105oe1h

θα σε πανε στο αυτοφορο οπως το βλεπω xD

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Θα μαζεψω υπογραφες για να τον διωξουμε.... hahaha

Scarlet D.

Scarlet D.

 

α καλα εχεις χασει εσυ. Ενας πηγε να κανει επανασταση για να διωξουν τον θανο απο τον γκρουπ xD

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eγω προσπαθω να προσηλυτισω κανεναν σοβαρο (εαν εχει απομεινει κανενας περα απο τους γνωστους) αλλα με γραφουν τα τσουτσεκια....

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ας τους, κατι τετοιοι δεν αξιζουν, μονο οι elite μεταξυ των elite μας βρησκουν κι αυτο αμα το θελουμε. Ειμαστε σαν το fight club να ουμε

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook - Σελίδα 5 2vi2og9

Scarlet D.

Scarlet D.

 

δεν εχει και αδικο ο τυπος...

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aπο τη στιγμη που ζητας να φας spoilers τοτε να διαβασεις το manga και να μπεις στο group manga readers... drinking ice tea :D

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μα δεν καταλαβες; Μερικοι κανουν spoilers επιτηδες για να εχουν να λενε "Εγω ξερω παραπανω απο εσας και το δειχνω" και οταν ζητησουν οι αλλοι spoilers ειναι σε φαση "καλα εσυ μικρε δεν ξερεις τιποτα, αλλο να στο λεω και αλλο να το δεις στο manga που εχω διαβασειι"

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

ελεος με τους urouge fan!!!!!ΔΩΔΕΚΑ!!!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

το αστειο ειναι οτι καποια στιγμη ειχα πει κι εγω οτι μου αρεσει ο Urouge περισσοτερο απο τους υπολοιπους σουπερνοβα (κι ακομα ισχυει) αλλά το είπα πολύ πριν καν ο Urouge να βρεθεί στα σύννεφα και να βλέπει τον kaido να πέφτει

http://www.onepiecegr.com/

Kamikaze

Kamikaze

 

Στο μεταξύ εμένα μπέσα είναι ο αγαπημένος μου των Supernova από τότε που το anime ήταν ongoing στο Fishman Island. Δεν έκανε κάτι εκεί απλά εκεί το έφτασα στο ongoing. Και να πως τα έφερε η ζωή...

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:26, 1 φορά

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Dimo Dimo... είσαι εδώ??
Δίαβασε το ποστ πλιζ!!!

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Παιδιά,δεν είναι αστείο. Οι μισοί εκεί μέσα χρειάζονται βοήθεια. Δεν είναι κακό να μη ξέρεις,και να προσπαθείς να μάθεις,αλλά είναι παράλογο να μιλάς για πράγματα που δεν υφίστανται σαν facts. Το μεγαλύτερο ζητούμενο είναι αυτό. Κάποτε έιχαμε το Ace-Akainu, μετά πήγαμε στο Αkainu-Whitebeard,μετά στon Blackbeard και φτάσαμε στον Urouge. Προφανώς και έχεις κάποιους αγαπημένους και άλλους όχι τόσο ή και καθόλου,αλλά το να ακυρώνεις για αυτον τον λόγο ένα χαρακτήρα για τον οποίο ο ίδιος o Oda του δίνει hype βγαζοντάς τον loser,αυτό με ξεπερνάει.

Aldark

Aldark

 

Δυστυχώς παιδιά , θα το πω για πολλοστή φορά , απλά δεν υφίσταται κοινότητα. Αυτό που ο καθένας παρουσιάζει ότι να ναι , ότι βρει , ότι του κάτσει ως φακτ , είναι η αρχη του τέλους. Όταν κλείνεις τα αυτιά και απλά παρερμηνεύεις ότι βλέπεις , το χεις χάσει το παιχνίδι.
Και βλέπω μετά λύπης ότι και τα αξιοσέβαστα μέλη μίας κοινότητος , αγανακτούν , απηυδούν και αντί να παλέψουν να σώσουν την κατάσταση το γυρνάνε στο τρολλ. Και έτσι γίναμε όλοι ίδιοι.
Άτομα που πριν 6-8 χρόνια θα προσπαθούσαν και κάνανε "έργα" (ανέφερω ξανά τον @GomuGomuNoBaka , γιατί και ως μεγαλύτερος αλλά και ως ενεργός τότε θα ξέρει καλύτερα από εμένα που πήρα απλά μία γεύση του τι θα μπορούσε να γίνει άπαξ και οργανωνόμασταν , αλλά και επειδή ήταν "πρωταγωνιστής") , πλέον είτε δεν ασχολούνται , είτε καβατζώνουν τα 30 και οι "υποχρεώσεις" τρέχουν. Αλλά με τέτοιο anime fanbase , foreal , τι μπορεί να πάει καλά;!
Απλά δεν έχει νόημα να ασχοληθείς για εμένα.
Και anime να αρχίσω να βλέπω με αγάπη και μεράκι όπως παλιά (που θα συμβεί στη ζωή μου κάποια στιγμή) , με φόρουμ-φαντάσματα και fb groups της π**** δεν έχει λόγο να κάτσεις να συζητήσεις.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εχουμε δημοκρατια που σημαινει οτι ποσταρουμε οτι θελουμε στο fb. Oποτε παραδειγματα σαν την θεωρια με το αιμα που σχηματισε ιαπωνικο γραμμα πρεπει να βλεπουμε...

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:Εχουμε δημοκρατια που σημαινει οτι ποσταρουμε οτι θελουμε στο fb. Oποτε παραδειγματα σαν την θεωρια με το αιμα που σχηματισε ιαπωνικο γραμμα πρεπει να βλεπουμε...
Εμενα το post που εκανε ο φιλος administrator απο την σελιδα one piece greek fans με εχει υπερκαλυψει.

το μονο που θελω να συμπληρωσω ειναι οτι η ελευθερια του λογου ειναι ενα πολυ σημαντικο δικαιωμα ομως: Εχεις το δικαιωμα να λες οτι θελεις για οποιον θελεις, ΑΛΛΑ εχουμε κι εμεις που το διαβάζουμε το απολυτο δικαιωμα να λεμε στον αλλον ποσο π@π@ρ@ς ειναι η και τι μ@λ@κ!3ς κανει. με λιγα λογια μπορεις να λες οτι γουσταρεις αλλα αν δεν εισαι ενταξει δεν θα ειμαστε κι εμεις ενταξει απεναντη σου.

Το δευτερο πραγμα το οποιο παρατηρησα ειναι οτι ο administrator εθιξε τα ονοματα "γιωργος και Θανος".
Αν και δεν βλεπω πολυ το facebook. Ναι, αυτοι το αρχησαν (νομιζω). Αλλα αλλα 20 ατομα το πηγαν σε αλλο εντελως επιπεδο. Εχουνε γεμισει comments και κανουν ακυρα βλακοποστ για τον urouge και εχουν σπασει τα νευρα του καθε κακομοιρη που θελει να απολαυσει το manga

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

ποιός τρολλάρει εκεί μέσα να πέσει φωτιά να τον κάψει?

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:ποιός τρολλάρει εκεί μέσα να πέσει φωτιά να τον κάψει?
αυτο ειναι το θεμα... ΟΛΟΙ xD

http://www.onepiecegr.com/

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:22, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

ο λόγος που δεν βγαίνω απο εκεί, είναι γιατί υπάρχουν κάτι βράδια 3-4 η ώρα που κλαίω με κάτι τρολλάκια εκεί μέσα

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:22, 1 φορά

Kamikaze

Kamikaze

 

Scarlet D. έγραψε:Το δευτερο πραγμα το οποιο παρατηρησα ειναι οτι ο administrator εθιξε τα ονοματα "γιωργος και Θανος".
Αν και δεν βλεπω πολυ το facebook. Ναι, αυτοι το αρχησαν (νομιζω). Αλλα αλλα 20 ατομα το πηγαν σε αλλο εντελως επιπεδο. Εχουνε γεμισει comments και κανουν ακυρα βλακοποστ για τον urouge και εχουν σπασει τα νευρα του καθε κακομοιρη που θελει να απολαυσει το manga
Ποιος adminstrator έθιξε τα ονόματά μας;

Δεν έχει σημασία πόσα σχόλια και posts με τον Urouge υπάρχουν. Όταν πρίζανε κάθε λίγο και λιγάκι με Ace πήγαινα απλά και τους χάλαγα την φαντασία στα σχόλια. Δεν έκανα κάποιο post που να κλαίγομαι, ούτε έγραφα σαν posts "γ*** τον Ace" ή "γ*** τη Rouge" για να τραβήξω την προσοχή εκεί ώστε να μην κάνουν άλλα posts. Απλά έγραφα σχόλια. Το ίδιο έκανε και ένα παιδί, ο Jim. Είναι ο μοναδικός που με τον ίδιο τρόπο που εγώ πριν 2 χρόνια ανέφερα Sakazuki στις Ace εικόνες έτσι και αυτός με τον Cracker. Για εμένα αυτός είναι ο σωστός τρόπος και όχι κλάματα και τσιμπούκια στους admins για διαγραφές posts, bans κτλ. Στην ομάδα έφεραν το post approval, δεν ξέρουν όμως πως εγώ και μερικοί άλλοι έχουμε το ελεύθερο να postάρουμε ό,τι θέλουμε χωρίς να περιμένουμε για έγκριση.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:
Scarlet D. έγραψε:Το δευτερο πραγμα το οποιο παρατηρησα ειναι οτι ο administrator εθιξε τα ονοματα "γιωργος και Θανος".
Αν και δεν βλεπω πολυ το facebook. Ναι, αυτοι το αρχησαν (νομιζω). Αλλα αλλα 20 ατομα το πηγαν σε αλλο εντελως επιπεδο. Εχουνε γεμισει comments και κανουν ακυρα βλακοποστ για τον urouge και εχουν σπασει τα νευρα του καθε κακομοιρη που θελει να απολαυσει το manga
Ποιος adminstrator έθιξε τα ονόματά μας;

Δεν έχει σημασία πόσα σχόλια και posts με τον Urouge υπάρχουν. Όταν πρίζανε κάθε λίγο και λιγάκι με Ace πήγαινα απλά και τους χάλαγα την φαντασία στα σχόλια. Δεν έκανα κάποιο post που να κλαίγομαι, ούτε έγραφα σαν posts "γ*** τον Ace" ή "γ*** τη Rouge" για να τραβήξω την προσοχή εκεί ώστε να μην κάνουν άλλα posts. Απλά έγραφα σχόλια. Το ίδιο έκανε και ένα παιδί, ο Jim. Είναι ο μοναδικός που με τον ίδιο τρόπο που εγώ πριν 2 χρόνια ανέφερα Sakazuki στις Ace εικόνες έτσι και αυτός με τον Cracker. Για εμένα αυτός είναι ο σωστός τρόπος και όχι κλάματα και τσιμπούκια στους admins για διαγραφές posts, bans κτλ. Στην ομάδα έφεραν το post approval, δεν ξέρουν όμως πως εγώ και μερικοί άλλοι έχουμε το ελεύθερο να postάρουμε ό,τι θέλουμε χωρίς να περιμένουμε για έγκριση.

@SANDOKANTHANOS

Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook - Σελίδα 5 105oe1h

ετσι τουλαχιστον καταλαβα εγω, τωρα αν εχει παιχτει κατι αλλο δεν ξερω.


Καλα κανεις εν μερη κι εσυ γιατι μου εχουν πριξει κι εμενα τα @@ αυτα τα κλαψοτετοια, ειδικα αυτος ο τυπας που εγραψε δημοσια στο γκρουπ "βγαλτε τον θανο απο το group" ηταν ολα τα λεφτα

http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης