Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Dark Reviews

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Δευ 18 Απρ 2016, 21:50

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aldark έγραψε:Ντεθ διέγραψέ με απ'τη ζωή σου δεν έχω δει καμία απ'αυτές aww
σχολιάστε ρε το ρηβιού μου είναι το καλύτερο έβερ

Δες εχεις δει το seven ας πουμε;

102Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Δευ 18 Απρ 2016, 21:51

Tcixlas

Tcixlas

 

Δεν εχω δει την ταινια αλλα γενικα ηταν καλο σαν ριβιου δεν ξερω αν με πειθει να τη δω
 Σεβεν θελω κι εγω ριβιου αλλα δεν εχει δει οχι

103Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Δευ 18 Απρ 2016, 21:51

Aldark

Aldark

 

όχι , ξέρω και τι γίνεται και το χω τραινάρει , σέημ ον μη , πιστεύω φέτος θα το δω
όπως και το LA Confidential
ιεροσυλία ως προς εμένα και τον Kevin Spacey είναι αυτή...

104Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Δευ 18 Απρ 2016, 21:57

Tcixlas

Tcixlas

 

Ποια μαν?

105Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Δευ 18 Απρ 2016, 22:07

Aldark

Aldark

 

που δεν τα χω δει...

106Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Δευ 18 Απρ 2016, 22:10

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι σουρ, πρέπει άμεσα αλήθεια το σεβεν παράτα΄οτι κάνεις και δες το τώρα όχι αύριο

107Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 13:25

Pagliacci

Pagliacci

 

To Sharknado έπος, το σέβεν μετράει

https://onepiecegr.forumgreek.com/

108Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 14:23

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν το χω δει καν αλλά έχω ακούσει τραγικά πράγματα για sharknado

109Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 14:43

Pagliacci

Pagliacci

 

Δες το με σωστή παρέα (όχι με τον Γιάννη πχ) και θα το απολαύσεις

https://onepiecegr.forumgreek.com/

110Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 14:49

Tcixlas

Tcixlas

 

μπιχτή για γιάννη :p


όταν λες σωστή παρέα τι θεατές πιάνει η ταινία? γιατί έχω διάφορα ήδη και στην παρέα μου δεν άρεσε το κορόιδεψαν βασικά

111Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 14:51

Pagliacci

Pagliacci

 

Ανθρώπους που ξέρουν τι θα δουν. Όχι τύπους που βλέπουν τους αναλώσιμους και παραπονιούνται για το σενάριο.

https://onepiecegr.forumgreek.com/

112Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 14:59

Aldark

Aldark

 

Ο Γιάννης είναι το άλτερ έγκο μου +1 στη μαμά @johnyman , οκ καταννοώ να μην έχει σενάριο καν , αλλά απογοητεύτηκα από το τουρλουμπούκι στο αναλώσιμοι
Θα επανέλθω μετά με ταινιάκι που είδα χθες ;ρ

113Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 19:49

Tcixlas

Tcixlas

 

οι αναλώσιμοι γαμάνε απλά και ξάστερα

114Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 20:12

Pagliacci

Pagliacci

 

gtp οι αναλώσιμοι

https://onepiecegr.forumgreek.com/

115Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 20:26

Tcixlas

Tcixlas

 

Γαμανε ρε... αυτο που πουλανε και θελουν να δειξουν το πετυχαινουν αρα αν σου αρεσει αυτο ειναι γαματοι... εμενα στο δευτερο μου αρεσε και το χιουμορ πολυ δεν ξερω

116Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 20:36

Aldark

Aldark

 

OSS 117: LE CAIRE, NID D'ESPION
Dark Reviews - Σελίδα 5 Tumblr_n4hhevF5AN1sg9wpro10_1280
Σκηνοθεσία: Michel Hazanavicius
Πρωταγωνιστούν:  Jean Dujardin , François Damiens , Khalid Maadour
Σενάριο: Το σωτήριον έτος 1955 ο γάλλος κατάσκοπος Hubert Bonisseur de la Bath (δηλαδή ο OSS 117) , στέλνεται σε μία μυστική αποστολή στο Κάιρο , όταν ένας καλός του φίλος και συνεργάτης βρίσκεται νεκρός. Υπό την κάλυψη του ιδιοκτήτη εκτροφείου πουλερικών , ο OSS 117 καταφτάνει στην Αίγυπτο και εξειχνιάζει υπόγειες στοές των Ναζί , μπλέκεται με τις ντόπιες φονταμενταλιστικές κοινότητες ενώ ταυτόχρονα γνωρίζει τις τοπικές αιθέριες υπάρξεις...
Dark-O-Meter: 7,2/10 . Τι ταινία! Το Ευρωπαϊκό σινεμά σαφώς και είναι ανώτερο από το Αμερικάνικο σε πολλές περιπτώσεις. Έτσι και σε τούτη την κωμωδία/φόρο τιμής στα κλασικά κατασκοπικά φιλμ , το γέλιο ρέει άφθονο , ενώ το χάρισμα του πρωταγωνιστή είναι εξίσου άπλετο. Μία σειρά από τυχαία και αστεία γεγονότα δένουν το γλυκό. Τέλος , η ώρα περνάει ευχάριστα βλέποντας τον καταφερτζή αλλά και γκαφατζή OSS 117 να φέρνει εις πέρας την αποστολή του και να ρίχνει στο κρεβάτι τα όμορφα κορίτσια... Μία τρομερή σάτιρα των φιλμ του 50 και του 60  , αλλά και τόσο επίκαιρη ακόμα και σήμερα (θα καταλλάβετε γιατί). Απολαύστε το!
Την προτείνω; Oh yes! Nothing beats a French movie! Θα περάσετε όμορφα καθόλη τη διάρκεια...

117Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 20:49

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν τις μπορώ με τίποτα αυτές τις γαλικές παλιές και καλά κωμωδίες

118Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 20:49

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Τα κοτοπουλα φαγανε τον φιλο του ντετεκτιβ;

119Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 21:09

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:δεν τις μπορώ με τίποτα αυτές τις γαλικές παλιές και καλά κωμωδίες
παλιές; του 2006 ειναι η ταινια και παιζει και ο γνωστος απο Artist και Wolf of Wallstreet Jean Dujardin.

χαχαχα κλαίω ντεθ , απλά και καλά είναι η κάλυψή του όσο είναι εκεί.

120Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 21:10

Tcixlas

Tcixlas

 

παλιές εννοώ και καλά 1955 εποχή κι έτσι

121Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 21:31

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Eγώ πάλι τις λατρεύω!! aww aww

122Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τρι 19 Απρ 2016, 21:58

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Αλ πολύ ωραίος  gj! Η τελευταία με έψησε κιόλας,δεν την ήξερα..και εκείνη η χαζό κομεντί που είχες προτείνει τις προάλλες που κέντρισε το ενδιαφέρον μιας και μου αρέσουν κατά βάθος αυτές οι ένοχες απολαύσεις

123Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τετ 20 Απρ 2016, 03:31

Aldark

Aldark

 

Θενξ Τζον! =) , τη Θηλυκή εταιρία λες; Παρότι είναι αρκετά τρας και ξεφεύγει είναι διαμαντάκι ;ρ
Τσέκαρέ τη κι αυτή όπως και τον πράκτορα (ο οποίος πιστεύω θα σ'αρέσει ιδιαίτερα!)
Τσίχλ , είναι καλή η εποχή ρε συ και διδακτική όσο δεν πάει , συν ότι η συγκεκριμένη διακωμωδεί τα πράγματα , αλλά είναι και εξαιρετικά επίκαιρη (θα καταλάβετε αν τη δείτε γιατί χαχαχαχαχ)

Αφού βλέπω ανταπόκριση (thank you very much guys and girl <3) , πάμε για ένα βραδινό trip....

TOY STORY 2
Dark Reviews - Σελίδα 5 Latest?cb=20141201012932
Σκηνοθεσία:John Lasseter , Ash Brannon , Lee Unkrich
Πρωταγωνιστούν(φωνές): Tom Hanks , Tim Allen , Joan Cusack , Kelsey Grammer , Don Rickles
Σενάριο: Όταν ο Woody πέφτει θύμα απαγωγής από έναν άπληστο συλλέκτη παιχνιδιών , ο Buzz και η υπόλοιπη παρέα ξεκινάνε για να τον σώσουν , πριν ο καλός τους φίλος βρεθεί σε ένα μουσείο για εκθεσιακά παιχνίδια... Τα πράγματα περιπλέκονται , όταν ο Woody αρχίζει να δελεάζεται από αυτή την ιδέα...
Dark-O-Meter: 8/10 . Ίσως η καλύτερη ταινία-καρτούν των παιδικών μου χρόνων. Θα γίνω λίγο συναισθηματικός (και προσωπικός) , αλλά μας έδενε μία σχέση μίσους και πάθους. Σίγουρα δεν ήταν η αγαπημένη μου γιατί με στενοχωρούσε και φοβόμουν σε σημεία , αλλά πλέον ξέρω ότι είναι αριστούργημα , και σίγουρα όχι μόνο για παιδιά. Πέρα απ'αυτά , το κλασικό πλέον σήκουελ του Toy Story (ταινία σταθμός για το κινούμενο σχέδιο) , έρχεται μεγαλύτερο , πιο περιπετειώδες και πιο συγκλονιστικό. Μαζί με τους παλιούς αγαπημένους ήρωες , θα γνωρίσουμε και μία ακόμα θεότρελη παρέα , ενώ θα μοιραστούμε τις ανησυχίες και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν τα παιχνίδια... Με εξαιρετικά plot twists , τρομερό χιούμορ και ποιοτικό animation , αυτή η ταινία αξίζει!
Την προτείνω; Yeap , και ελπίζω να μην είναι η πρώτη φορά που τη βλέπει κάποιος...Αν πάλι είναι , θα ξετρελαθεί , το κινούμενο σχέδιο στα καλύτερα του...

124Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τετ 20 Απρ 2016, 12:35

Tcixlas

Tcixlas

 

τα είχα δει μικρός αλλά δεν εντυπωσιάστηκα τόσο ρε φίλε και ένιωθα ότι ήμουν ο μόνος...

125Dark Reviews - Σελίδα 5 Empty Απ: Dark Reviews Τετ 20 Απρ 2016, 13:53

Pagliacci

Pagliacci

 

Το του στορυ 3 ειναι καλυτερο απο ολα

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης