Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Καλωσόρισμα!

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 17]

1Καλωσόρισμα! Empty Καλωσόρισμα! Κυρ 27 Ιουν 2010, 14:01

Crowdon

Crowdon

 

To OnePiece gr έγινε για εμάς που γουστάρουμε OnePiece και θέλουμε έναν όμορφο και λειτουργικό τόπο για να συνεχίσουμε να μοιραζόμαστε το ενδιαφέρον μας.
Εγώ απο τη μεριά μου μέσα απο τα topic του παλιού φόρουμ για καλή μου τύχη γνώρισα αρκετά παιδιά και χαίρομαι επειδή αξίζουν!-οκ!τέρμα τα μέλια-
Η αλήθεια είναι οτι το παλιό φόρουμ το έχουν αφήσει στη μοίρα του οι founders και δεν το συντηρεί κανείς.
Γι'αυτό και καθήσαμε με τον Ellefson και τον Shadow Ace και φτιάξαμε αυτό το χώρο.
Ταπεινός αλλά, όσο πιο πολύ μπορέσαμε, συμμαζεμένος.
Θα γίνονται και άλλες διαμορφώσεις όσο περνάει ο καιρός ώστε να καλυτερέψει το φόρουμ όσο πάει και ποιος ξέρει..ίσως ζωντανέψει κιόλας. :lol: :lol:
Πιθανότατα να χρειαστούν moderators.
Θα γίνει σύντομα και σχετική ανακοίνωση.
Οποιεσδήποτε ιδέες και προτάσεις γενικά για αλλαγές έχετε είναι παραπάνω απο ευπρόσδεκτες!

2Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Δευ 05 Ιουλ 2010, 15:02

skylarkakos

avatar

 

Λοιπόν καταρχάς Μπραβό για την δουλεία σας...επίσης θέλω να πω ότι αμα χρειάζεστε άτομο για translation...μπορώ να βοηθήσω Gj keep Up..... mSn Bk24ever@hotmail.com

3Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Δευ 05 Ιουλ 2010, 16:34

Crowdon

Crowdon

 

Θα σε έχω στα υπόψην μου skylarkakos.
Ελπίζω σύντομα να αρχίσουμε τις μαζικές μεταφράσεις ώστε να βγει αρκετή δουλειά.

4Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Τρι 06 Ιουλ 2010, 00:16

IwantCookie

IwantCookie

 

Καταρχάς χαίρετε!

Θα ήθελα να σας συγχαρώ για την ωραία δουλειά που έχετε κάνει, και να συστηθώ!

Μάριος λοιπον ...χάρηκα Καλωσόρισμα! 42897

ps: εάν χρειάζεστε βοηθεία (Moderators) δηλαδή, θα ήθελα να ενημερώσω οτι ενδιαφέρομαι
είμαι Moderator και στο ελληνικό section ενός γνωστου σερβερ ενός ακόμα πιο γνωστού MMORPG οπότε έχω μια μικρή εμπειρία απο το άθλημα Καλωσόρισμα! 426757 Καλωσόρισμα! 426757 εάν χρειάζεστε την βοήθεια μου απλά στείλτε ένα πμ :)

ps2: Εάν δεν κάνω λάθος το τεαμ είναι το ίδιο με το άλλο funsub forum... θα ήθελα να προτείνω να βάλεται και εδώ τα επίπεδα των members σε σχέση με το ανιμε....τι ενοώ?.. αντι για newcomer,full member , Sr.Member κλπ κλπ...να μπούν αυτα που είχε και στο άλλο forum :)

5Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Τρι 06 Ιουλ 2010, 02:02

Crowdon

Crowdon

 

IwantCookie έγραψε:Καταρχάς χαίρετε!

Θα ήθελα να σας συγχαρώ για την ωραία δουλειά που έχετε κάνει, και να συστηθώ!

Μάριος λοιπον ...χάρηκα Καλωσόρισμα! 42897

ps: εάν χρειάζεστε βοηθεία (Moderators) δηλαδή, θα ήθελα να ενημερώσω οτι ενδιαφέρομαι
είμαι Moderator και στο ελληνικό section ενός γνωστου σερβερ ενός ακόμα πιο γνωστού MMORPG οπότε έχω μια μικρή εμπειρία απο το άθλημα Καλωσόρισμα! 426757 Καλωσόρισμα! 426757 εάν χρειάζεστε την βοήθεια μου απλά στείλτε ένα πμ :)

ps2: Εάν δεν κάνω λάθος το τεαμ είναι το ίδιο με το άλλο funsub forum... θα ήθελα να προτείνω να βάλεται και εδώ τα επίπεδα των members σε σχέση με το ανιμε....τι ενοώ?.. αντι για newcomer,full member , Sr.Member κλπ κλπ...να μπούν αυτα που είχε και στο άλλο forum :)

Καλωσήρθες!
Αρχικά να σαι καλά που δείχνεις ενδιαφέρον.
Η διαλογή moderators θα γίνει κάποια στιγμή και όλοι όσοι ενδιαφέρονται θα δηλώσουν.
Σίγουρα μετράει η εμπειρία και οι γνώσεις κάποιου οι οποίες και θα ληφθούν υπόψην όταν έρθει η ώρα όμως βασικότατο κριτήριο θα αποτελέσει η συνολική εικόνα του υποψηφίου mod στο φόρουμ.

Have fun! gj!

6Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Τρι 06 Ιουλ 2010, 02:08

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
και μιά μικρή διευκρίνηση..το team δεν είναι το ίδιο..ούτε αυτοί που θα κάνουν τη μετάφραση είναι οι ίδιοι με αυτούς που την έκαναν

7Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Τρι 06 Ιουλ 2010, 02:17

Crowdon

Crowdon

 

Σωστός ο Johny.
Ξέχασα να το διευκρινίσω.

8Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Τρι 06 Ιουλ 2010, 11:06

teo

avatar

 

Μπράβο για την δουλειά σας, φένεται πως έχετε κέφι για να κάνετε πράγματα, αναμένουμε in da bath!

9Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Τρι 06 Ιουλ 2010, 11:22

Crowdon

Crowdon

 

teo έγραψε:Μπράβο για την δουλειά σας, φένεται πως έχετε κέφι για να κάνετε πράγματα, αναμένουμε in da bath!

Να 'σαι καλά φίλε teo.
Τα λέμε στα forum!
Have fun!

10Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Σαβ 07 Αυγ 2010, 13:14

Cien_Fleur

Cien_Fleur

 

Γειά σε όλους! Με λένε Αργυρώ, μόλις γράφτηκα στη σελίδα σας και όπως καταλαβαίνετε είμαι fan της Robin...! Πολύ ωραίος ο χώρος που έχετε φτιάξει εδώ πέρα και είμαι σίγουρη πως θα περάσω καλά εδώ!
hi!

11Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Σαβ 07 Αυγ 2010, 17:06

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Επιτελους Robin φαν!!!!!!!
Kαλωσηρθες?

12Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Σαβ 07 Αυγ 2010, 20:35

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

Μπ@ Μπ@ καλως την hi!

13Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Σαβ 07 Αυγ 2010, 20:43

didimakia

didimakia

 

Cien_Fleur έγραψε:Γειά σε όλους! Με λένε Αργυρώ, μόλις γράφτηκα στη σελίδα σας και όπως καταλαβαίνετε είμαι fan της Robin...! Πολύ ωραίος ο χώρος που έχετε φτιάξει εδώ πέρα και είμαι σίγουρη πως θα περάσω καλά εδώ!
hi!

Καλωσηρθες κοπελια μου.
Σου ευχομαι καλη διαμονη.

14Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Σαβ 07 Αυγ 2010, 23:20

Cien_Fleur

Cien_Fleur

 

Θενξ παιδιά!!!! Καλώς σας βρήκα!

15Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Παρ 13 Αυγ 2010, 10:43

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

καλως ηρθες κ απο μενα φιλη Cien_Fleur! hi!
Σπόιλερ:

16Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Παρ 13 Αυγ 2010, 16:13

Crowdon

Crowdon

 

Όποιος είναι fan της Robin είναι και δικός μου fan!! xD
Welcome Cien! :)

Σπόιλερ:

17Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Σαβ 14 Αυγ 2010, 13:31

GregoryGero

avatar

 

Καλησπέρα παίδες και σας έυχομαι ότι καλύτερο για το νέο site που δημιουργήσατε.Αποτελούσα μέλος και στο προηγούμενο site και στεναχωρηθηκα πολύ για τυην κατάληξη του.Θα προσπαθήσω να είμαι πολύ πιο ενεργό μέλος έτσι ώστε να μήν σάς ξανά χάσουμε ρε παιδία.

Out of topic: Θα μπορούμε να κατεβάζουμε και απο εδώ επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους???
ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΜΜΕΤΥΧΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ PROJECT ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΧΙ ΧΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

18Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Σαβ 14 Αυγ 2010, 13:35

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

γεια σου και σενα φιλε gregory και καλωσηρθες!
μπορεις να κατεβαζεις επεισοδια με ελληνικους υποτιτλους απ την ιστοσελιδα του Tsiakkos... http://tsiakkos-rg.blogspot.com/
ομως δεν ξερω καθε ποσο ανεβαζει και τετοια...
αλλιως αν θες μπορεις να τα δεις και στ Αγγλικα^^

19Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Κυρ 15 Αυγ 2010, 13:44

Cien_Fleur

Cien_Fleur

 

Αριγκάτο HawkEyes Juracule και Crowdon για το (πολύ γρήγορο) καλωσόρισμα. Και η απάντησή μου ήταν αστραπιαία, δεν μπορείτε να πείτε!

Welcome GregoryGero! hi!

20Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Κυρ 15 Αυγ 2010, 17:14

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
well welcome mina....και τζουρακλε die re :haha:

21Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Κυρ 15 Αυγ 2010, 18:19

Crowdon

Crowdon

 

Welcome GregoryGero και να σαι καλά για τα λόγια σου!
Ελπίζω να σε βλέπουμε συχνά εδώ γύρω. hi!

22Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Δευ 16 Αυγ 2010, 00:10

maxuris

maxuris

 

Welcome Cien_Fleur και GregoryGero και απο εμενα ... Οχι να το παινευτω αλλα ειμαι και πολυ γρηγορος στο καλωσορισμα χοχοχο... :muaha:

23Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Τετ 18 Αυγ 2010, 16:05

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
παιδια καλωσηρθατε κι απο μενα! (αν κ αργοπωρημενα..)

24Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Κυρ 22 Αυγ 2010, 00:50

Lily_San

avatar

 

Γεια σας παιδια και απο εμενα και πολλα μπραβο για την δουλεια σας !!!

Ειμαι και εγω φανατικη του ΟΠ και βρηκα αυτο το σαιτ στην τυχη στο google...

Aυτα απο εμενα τα λεμε στα τοπικς !

25Καλωσόρισμα! Empty Απ: Καλωσόρισμα! Κυρ 22 Αυγ 2010, 00:51

didimakia

didimakia

 

Lily_San έγραψε:Γεια σας παιδια και απο εμενα και πολλα μπραβο για την δουλεια σας !!!

Ειμαι και εγω φανατικη του ΟΠ και βρηκα αυτο το σαιτ στην τυχη στο google...

Aυτα απο εμενα τα λεμε στα τοπικς !

Καλωσηρθες Lily-Swaaaaaaaaaan :inlove: [/sanji mode off]

Καλο ποσταρισμα και καλη διαμονη ^^

Have fun.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης