Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Καμμένες σκέψεις για το One Piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 35]

Aldark

Aldark

 

didimakia έγραψε:Πφφφ...στο Amazon lily ηταν η πρωτη φορα που ο Sanji αποκαλεσε τον εαυτο του ως Mr Prince
wth?

Πφφφ...στο Amazon lily ηταν η πρωτη φορα

fuck no.

Πφφφ...στο Amazon lily

Πότε πήγε ο Σαντζι στο Αμαζον Λιλυ; Μηπως εννοεις Little Garden;

Όντως γυαλιά ηλίου ήταν είχαν πορτοκαλί γυαλί και όχι άσπρο....πρώτη φορά με εξαπάτησε η μνήμη μου.

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ναι ρε Little Garden εννοει....κ οι πετρες το καταλαβαν οτι μπερδευτηκε το παιδι!^^

didimakia

didimakia

 

Ναι μωρε μπερδευτηκα XD

Aldark

Aldark

 

Το καταλαβα ωρε απλα ας του κανουμε μια πλακα xD

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

O πατερας της Vivi ειναι αιμομικτης????γτ τν κοιταγε μαζι με τους αλλους οταν εκανε μπανιο με τν Ναμι?????
ο chopper αφου εχει φαει το φρουτο να γινετε ανθρωπος εχει ανθρωπινο καυλιτζεκι????
σε ποιον οδοντογιατρο παει ο Zoro και φτιαχνει τα δοντια τ αμα παθουν τπτ απο το σπαθι???
ο Sanji ειναι παρ8ενος????
τι πιστευουν για το πουλι του Luffy η Nami και η Robin????
Tα βυζια τις Hancock ειναι σιλικωνατα?????
αυτες ειναι οι δικες μου αποριες..... ouf ouf

IwantCookie

IwantCookie

 

η νάμι θα "πήγαινε" για15 εκατομύρια μπελι??

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

IwantCookie έγραψε:η νάμι θα "πήγαινε" για15 εκατομύρια μπελι??
ΑΝΕΤΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! pingpingeyes pingpingeyes

IwantCookie

IwantCookie

 

θα έπειθε και την ρομπιν για τριο για 30.000.000 μπελι?

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

IwantCookie έγραψε:θα έπειθε και την ρομπιν για τριο για 30.000.000 μπελι?
και 30 βιβλια ιστοριας.... read to death read to death

Aldark

Aldark

 

Η Ρομπιν θα κανε παρτ__ζα αρκει να της δινανε ενα poneglyf δωρο.

D.Dragon

avatar

 

Για αυτό αξίζει να πάει κανείς στο Ράφτελ.

alphaetomega

alphaetomega

 

BlackLeg_Sanji έγραψε:
IwantCookie έγραψε:θα έπειθε και την ρομπιν για τριο για 30.000.000 μπελι?
και 30 βιβλια ιστοριας.... read to death read to death
Καλα ε δεν υπαρχει γελαγα 5 λεπτα :xD:

Cien_Fleur

Cien_Fleur

 

Καλά, αυτό το τόπικ είναι pure win!!!! Και σίγουρα θα είναι το αγαπημένο μου!!!!

Άσχετο:
BlackLeg_Sanji έγραψε:1.O πατερας της Vivi ειναι αιμομικτης????γτ τν κοιταγε μαζι με τους αλλους οταν εκανε μπανιο με τν Ναμι?????
2.ο chopper αφου εχει φαει το φρουτο να γινετε ανθρωπος εχει ανθρωπινο καυλιτζεκι????
3.σε ποιον οδοντογιατρο παει ο Zoro και φτιαχνει τα δοντια τ αμα παθουν τπτ απο το σπαθι???
4.ο Sanji ειναι παρ8ενος????
5.τι πιστευουν για το πουλι του Luffy η Nami και η Robin????
6.Tα βυζια τις Hancock ειναι σιλικωνατα?????
αυτες ειναι οι δικες μου αποριες..... ouf ouf

1.Μάλλον τη Νάμι κοιτούσε, αλλά δεν παίρνω και όρκο, οπότε η απάντηση είναι: Κανείς δεν ξέρει.
2.Όχι. Στο thriller bark είπε στη Νάμι πως δεν ενδιαφέρεται για ανθρώπινα θυληκά, οπότε σύμφωνα με τη λογική (η οποία στο ΟΡ είναι απειροελάχιστη έως μηδενική) το αναπαραγωγικό σύστημα του chopper είναι ταράνδου.
3. Δε χρειάζεται, ρε o Ζορο είναι προ, αλλά και να πάθει τίποτα μάλλον θα κάνει κάτι καφρίλικο όπως πάντα και θα βάλει πάγο ή τπτ τέτοιο.
4.Είναι σχεδόν σίγουρο. (λολ) :inlove:
5. Ό,τι μπορεί να τεντώσει όσο θέλουν, το είπε και ο Oda, το είδαμε και στο amazon lilly, όταν το πέρασαν για μανιτάρι και το τραβούσαν και τέντωνε. Η απορία θα έπρεπε να είναι πως κρατιούνται να μη δουν??
6. Μάλλον όλες οι γυναίκες του ΟΡ πάνε στον ίδιο πλαστικό χειρούργο, δεν εξηγείται αλλιώς...

NIKSKE

NIKSKE

 

Δειτε μια ωραια στιγμη....Θα ηθελα να ημουν στη θεση του.....χαχαχαχαχα...
Σπόιλερ:

Red Dragon

Red Dragon

 

Η δικη μου απορεια ειναι τι ηλικιες εχουν σημερα ολοι στο πληρωμα... θα πω τη γνωμη μου για το καθενα ποσο πιστευω οτι ειναι

τωρα
Luffy -> 20
Roronoa Zoro ->25
Nami ->20
Usopp ->20
Sanji ->24
Chopper ->....
Nico Robin ->26
Franky ->35
Brook ->38 οταν ζουσε σαν ανθρωπος
Boa Hancock ->28

στην αρχη
Luffy ->17
Roronoa Zoro ->22
Nami ->17
Usopp ->17
Sanji ->21
...............
τωρα το οτι περασαν περιπου 10 χρονια απο τοτε που βγηκε το one piece δεν εχει να κανει με τα χρονια των προταγωνιστων. Ανιμε ειναι και οι ηλικιες παραμενουν παρομοιες. παντως νομιζω οτι σε καποιο sait τα εχουν αναφερει

didimakia

didimakia

 

Red Dragon

Red Dragon

 

Μαλιστα!!!!!

zOOOk

zOOOk

 

εχω την εντυπωση πως υπαρχουν στο opwiki!!
στα στοιχεια του καθε χαρακτηρα...(πρεπει να τα εχουν βαλει απο τα SBS)

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
τα έχει και εκεί.Για κάθε χαρακτήρα ξεχωριστά

quenta

quenta

 

πιθανον να εχει ερωτηθει στο παρελθον,αλλα μηπως εχει δει κανεις σε καμια σκηνη τι τσιγαρα καπνιζει ο σαντζι?το ρωταω γιατι ανετα μπορει να τα σκασει μια εταιρια με τσιγαρα στους παραγωγους για να βαλουν πχ "MARLBORO" στο πακετο με τα τσιγατα του σαντζι..γιαυτο ρωταω μηπως και εχει γινει στο παρελθον σε κανα επεισοδιο και εχει πεσει στην αντιληψη σας..

παντως το στανταρ ειναι οτι καπνιζει μαλακο πακετο..αφτο το εχω παρατηρησει..

εδιτ: αν και η αληθεια ειναι οτι μιαζουν με "WEST"... βαθυ κοκκινο προς μπορντο με μια μεγαλη χοντρη μπλε ριγα στην μεση..ετσι δλδ οπως ειναι και το πακετο των west..

didimakia

didimakia

 

quenta έγραψε:πιθανον να εχει ερωτηθει στο παρελθον,αλλα μηπως εχει δει κανεις σε καμια σκηνη τι τσιγαρα καπνιζει ο σαντζι?το ρωταω γιατι ανετα μπορει να τα σκασει μια εταιρια με τσιγαρα στους παραγωγους για να βαλουν πχ "MARLBORO" στο πακετο με τα τσιγατα του σαντζι..γιαυτο ρωταω μηπως και εχει γινει στο παρελθον σε κανα επεισοδιο και εχει πεσει στην αντιληψη σας..

παντως το στανταρ ειναι οτι καπνιζει μαλακο πακετο..αφτο το εχω παρατηρησει..

εδιτ: αν και η αληθεια ειναι οτι μιαζουν με "WEST"... βαθυ κοκκινο προς μπορντο με μια μεγαλη χοντρη μπλε ριγα στην μεση..ετσι δλδ οπως ειναι και το πακετο των west..

Φυσικα και καπνιζει την μια και μοναδικη μαρκα (η οποια τον ταιριαζει κιολας...) Prince!

vagas1989

vagas1989

 

Μπα... στριφτα καπνιζει γιαυτο και τσακιζει το τσιγαρο , αμα ηταν εργοστασιακο θα ειχε ανοιξει στα 2!

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
τα πιο cool και ωραια δηλαδη ^^

maxuris

maxuris

 

Και μερικες φορες κανει και μπαφο xD ... Οταν δεν του καθεται ουτε η ναμι ουτε η ρομπιν τα βραδια στο Sunny :haha:

being of darkness

being of darkness

 

Impel Down
Impel Down
δηλαδη καθε βραδυ κανει μπαφο :xD:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης