Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

General Nintendo Thread

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Κυρ 15 Ιαν 2017, 18:25

Tcixlas

Tcixlas

 

μου φαίνεται μαλακια να σου πω την αλήθεια

27General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Κυρ 15 Ιαν 2017, 19:32

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
hahaha hahaha hahaha hahaha

28General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Κυρ 15 Ιαν 2017, 23:06

Tcixlas

Tcixlas

 

τι γελάς ρε, τσάμπα λεφτά κυριολεκτικά, ερχεται σου σκάει psvr και μας παρουσιάζει η νιντέντο μια πορδή με χειριστήρια?

29General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Κυρ 15 Ιαν 2017, 23:14

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eχεις ασχοληθει με handheld γενικα; Κατι τετοιο ειναι απλα το πασαρει ως home console. xD

30General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Κυρ 15 Ιαν 2017, 23:58

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι ρε παρόλα αυτά και ακριβό και όχι κάτι εντυπωσιακό αυτή τη στιγμή

31General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Δευ 16 Ιαν 2017, 02:34

Kamikaze

Kamikaze

 

Ποιος είπε ότι θα το αγοράσω; :P

Το βρίσκω μόνο στα ιαπωνικά για αυτό ρωτάω. Και το νέο που βγήκε σε 3DS δεν έχει ανεβεί ακόμα στο internet.

32General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Δευ 16 Ιαν 2017, 02:37

Tcixlas

Tcixlas

 

δε νομιζβ να το είπε κανένας :D


γενικά πάντως εγώ στοιχηματίζω ότι θα είναι πολύ πεσμένο σε πωλησεεις

33General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Δευ 16 Ιαν 2017, 02:57

Aldark

Aldark

 

έλα ρε , πρέπει να ανακάμψει η μαμά
εγώ ψήθηκα , το θέμα είναι ότι θα μου τελειώσουν τα λεφτά και δε θα μπορώ να το τσιμπήσω καλοκαίρι , πρέπει να αρχίσω μια νέα πατέντα

34General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Δευ 16 Ιαν 2017, 03:35

Tcixlas

Tcixlas

 

και με αυτό θα ανακάμψει? σκέψου ας πούμε τον louis ck να κάνει κωμική εκπομπή στυλ κοντοπίδη στο yt

35General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Δευ 16 Ιαν 2017, 06:21

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ο αλ θα παει διακοπες οποτε γι' αυτο δεν επενδυει....ουστ!!! Αν και εγω ετσι θα εκανα...

Γιατι να ανακαμψει η Nintendo; Περα την τεραστια επιτυχια του Wii παντα δεν ξεπερναγε νομιζω τα 20Μ σε πωλησεις. Δεν βαζω τα handhelds που εκει τα πηγαινει εξαιρετικα αν και υπαρχει πτωση λογω την επελαση των smartphones, tablets.

sandokanthanos έγραψε:Ποιος είπε ότι θα το αγοράσω; :P

Το βρίσκω μόνο στα ιαπωνικά για αυτό ρωτάω. Και το νέο που βγήκε σε 3DS δεν έχει ανεβεί ακόμα στο internet.

Εχει βγει emulator για το 3DS;

36General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Δευ 16 Ιαν 2017, 10:18

Kamikaze

Kamikaze

 

Deathracer2009 έγραψε:

sandokanthanos έγραψε:

Το βρίσκω μόνο στα ιαπωνικά για αυτό ρωτάω. Και το νέο που βγήκε σε 3DS δεν έχει ανεβεί ακόμα στο internet.

Εχει βγει emulator για το 3DS;
Ναι, από το Σεπτέμβρη το είχα βρει αλλά δεν το κατέβασα επειδή δεν έβρισκα το παιχνίδι. Λειτουργούσε όμως.

37General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Τρι 17 Ιαν 2017, 23:16

Hawkins

Hawkins

 

επειδη δεν ασχολουμε και πολυ με παιχνιδια αλλα να ρωτισω ρε παιδια επειδη λετε θα το παρετε...αυτα δεν ειναι για μικρα παιδια? να εισαι 25 χρονων μαντραχαλος και να παιζεις super mario καμμενα μου φενεται καπως

βεβαια ισως κανω και λαθος ισως αμα παιξω και εγω κολλησω :p

38General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Τετ 18 Ιαν 2017, 00:12

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι ενώ το να παίζεις φιφα ας πουμε 5 φορές τη βδομάδα δεν είναι για παιδιά... παρόλα αυτά ακόμα το κάνω

39General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Τετ 18 Ιαν 2017, 01:12

Aldark

Aldark

 

καταρχάς δεν είμαι 25 προσωπικά φίλε μου xD
αλλά και 25 να ήμουν , γιατί το COD ξερωγω ειναι για μεγαλους; μη σου πω οτι πλεον τα 10 χρονα παιζουν COD και οι 25χρονοι ποκεμον.
Η τάση παλιμπαιδισμού υπάρχει , αλλά αυτό είναι άλλο ζήτημα και δεν έχει να κάνει με νιντέντο.
Θα σου πω όμως την αλήθεια , γιατί το WII U και το 3DS με απογοήτεψαν στον τομέα Μάριο , εκεί ήταν τα γκέημς για αρχάριους , για μικρά παιδιά. Τέλος πάντων άλλη συζήτηση. Το Switch θα φέρει και νέο Zelda έτσι , για τους φανς.
Θα δούμε αν θα το τσιμπήσω κι εγώ φυσικά...
Ντεθ , το Wii πούλησε άγρια , όπως και το πρώτο DS και DS Lite με Nintendogs..!

40General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Τετ 18 Ιαν 2017, 11:06

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Το Wii πουλησε διοτι οι μανταμς το αγοραζαν για να γυμναζονται με το Wii Fit.

41General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Τετ 18 Ιαν 2017, 11:28

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό γιατί το βλέπεις να πουλάει?

42General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Τετ 18 Ιαν 2017, 11:49

Kamikaze

Kamikaze

 

Hawkins έγραψε:επειδη δεν ασχολουμε και πολυ με παιχνιδια αλλα να ρωτισω ρε παιδια επειδη λετε θα το παρετε...αυτα δεν ειναι για μικρα παιδια? να εισαι 25 χρονων μαντραχαλος και να παιζεις super mario καμμενα μου φενεται καπως

βεβαια ισως κανω και λαθος ισως αμα παιξω και εγω κολλησω :p
Εγώ που είμαι 10χρονος στο μυαλό μπορώ;

43General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Τετ 18 Ιαν 2017, 12:30

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα να μην πω ότι δεν τίμησα τα ds και το έκανα και άγρια, ειδικά το mario είχα πεθάνει απο πάνω του, αλλά δεν ξέρω ρε φίλε θεωρώ ότι τώρα το συγκεκριμένο προτζεκτ υπερεκτιμάται

44General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Τετ 18 Ιαν 2017, 14:01

Aldark

Aldark

 

παντως εγω επεισα τη μητερα μου οτι θα εκανα προπονηση στο τεννις και ετσι πηρα Wii μην το υποτιμας.
Υπηρχε περιοδος που ειχε ολη η ταξη Wii (καλές εποχές τότε) , ακόμα και η καθηγητρια γαλλικων για να γυμναζεται hahaha

45General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Πεμ 19 Ιαν 2017, 15:38

Hawkins

Hawkins

 

τσιχλα αν δεν παιζεις προ και φιφα δεν θεωρησε αντρας ειναι τελειος διαφορετικα 
call of duty ας παιζουν και 10χρονα θεωρητικα ειναι παιχνιδι που μπορει να παιξει καποιος μεγαλος...τεσπα μην ριχνετε χειτ οπως ειπα αν καθομουν μια μερα και επαιζα τα παιχνιδια του nintento ισως και να κολλουσα δεν ξερω 

εγω το ps2 το πηρα λεγοντας στην μανα μου οτι κανει 600 ευρω και τα χριστουγενα το εχει σε προσφορα στα 200 και ετσι το πηρα...αν της ελεγα απο την αρχη οτι κανει 200 δεν θα μου το αγοραζε

46General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Πεμ 19 Ιαν 2017, 16:13

Tcixlas

Tcixlas

 

επιχειρηματικό μυαλό ο hawk χχαχαχα ρε δε ρίχνουμε χέιτ, απλά σου εξηγώ το πως καταλήγεις να κολλάς με κάτι που ουσιαστικά είναι για παιδιά παρεπιπτόντως ακόμα βλέπεις one piece και είσαι και σε μια γαμοσελίδα για να το σχολιάσεις χαχαχα

47General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Πεμ 19 Ιαν 2017, 16:29

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν σας λεω ποσα παιχνιδια εχω... τιποτα αλλο. muahaha

48General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Παρ 20 Ιαν 2017, 02:05

Shikkoku

Shikkoku

 

Ποιος είναι έτοιμος να πουλήσει νεφρό για το Nintendo Switch;

49General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Παρ 20 Ιαν 2017, 02:46

Tcixlas

Tcixlas

 

ο ο αλνταρκ

50General Nintendo Thread - Σελίδα 2 Empty Απ: General Nintendo Thread Παρ 20 Ιαν 2017, 02:53

Shikkoku

Shikkoku

 

Αν δεν είχα να πηγαινοέρχομαι συνεχώς θα το σκεφτόμουν κι εγώ πάντως..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης