Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Το καλύτερο Saga στο One Piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Ποιο Saga του One Piece σας άρεσε περισότερο;

Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c105%Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c10 5% [ 4 ]
Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c105%Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c10 5% [ 4 ]
Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c102%Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c10 2% [ 2 ]
Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c1023%Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c10 23% [ 19 ]
Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c1065%Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Vote_c10 65% [ 55 ]
Σύνολο Ψήφων : 84

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

151Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Σαβ 15 Οκτ 2016, 10:49

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Η καλύτερη στιγμή για μένα στο Saga αυτό ήταν..

152Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Σαβ 15 Οκτ 2016, 12:48

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά ήταν γεμάτος με καλές στιγμές, γι αυτό και είναι τοσο αγαπητο

153Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Κυρ 16 Οκτ 2016, 12:28

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Εννοείται,απλά εχώ ως top αυτή. Ξεχνάει κανείς την ώρα που καίνε τη Merry..

154Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Κυρ 16 Οκτ 2016, 19:01

Kamikaze

Kamikaze

 

Το CP9 Saga είναι το δεύτερο αγαπημένο μου μετά το Pirate Alliance λόγω Water 7.
Η καλύτερη στιγμή για μένα στο Saga αυτό ήταν..
Εμένα η χειρότερη.

155Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Κυρ 16 Οκτ 2016, 19:17

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Heavenly Yaksha έγραψε:Εννοείται,απλά εχώ ως top αυτή. Ξεχνάει κανείς την ώρα που καίνε τη Merry..

μωρε καλή ήταν η μάχη απλά καταντούσε στο τελος κουραστηκη απο την μερια του rob σε φαση να αρχιζω να λεω: ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ!!! ΠΕΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑ


sandokanthanos έγραψε:Το CP9 Saga είναι το δεύτερο αγαπημένο μου μετά το Pirate Alliance λόγω Water 7.
Η καλύτερη στιγμή για μένα στο Saga αυτό ήταν..
Εμένα η χειρότερη.

συγχαρητήρια και εις ανώτερα ^^

http://www.onepiecegr.com/

156Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Δευ 17 Οκτ 2016, 12:15

Tcixlas

Tcixlas

 

ο ανίκανος να νιωσει ξερω γω :p χαχαχαχα

η χειρότερη στιγμή για μένα στο saga ήταν η μάχη του σαντζι με τον μιξα

157Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Δευ 17 Οκτ 2016, 13:03

Aldark

Aldark

 

Ο μίξας ποιος είναι; ο Τζιάμπουρα; Η μάχη γάμησε και τον πήγε και μονοκοπανιά ο σαντζούκος απλά μπαμ μπαμ
Ή εννοείς τον άλλο με τα μακαρόνια;

158Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Δευ 17 Οκτ 2016, 17:23

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτόν που έβγαζε τα μακαρόνια απο τη μύτη και τον λεω μίξα.... ο αηδίας

159Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Δευ 17 Οκτ 2016, 21:24

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Η χειρότερη μάχη άνετα είναι του Franky με την φούσκα που τρωγε κλωτσιές για να μετρήσουν το doriki..

160Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Δευ 17 Οκτ 2016, 22:35

Kamikaze

Kamikaze

 

Εμένα αυτή μου άρεσε, ειδικά εκεί που τον πέταξε στο νερό, πίστευα θα έπεφτε αλλά τίποτα. Γενικά μου άρεσε κάθε μάχη στο Enies Lobby εκτός από αυτή που πρίζω μπάλες κάθε φορά.

161Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τρι 18 Οκτ 2016, 00:15

Tcixlas

Tcixlas

 

σου άρεσε ακόμα και αυτή του σάντζι με το σεφ?

162Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τρι 18 Οκτ 2016, 02:23

Santouryuu

Santouryuu

 

wanze ήταν αυτός με τον φιδέ

163Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τρι 18 Οκτ 2016, 05:03

Kamikaze

Kamikaze

 

Αυτό στο Water 7 Arc ήταν όχι στο Enies Lobby Arc.

164Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τρι 18 Οκτ 2016, 10:56

Tcixlas

Tcixlas

 

όπως και να έχει ήταν κακό

165Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τρι 18 Οκτ 2016, 22:46

Kamikaze

Kamikaze

 

Φάση είχε.

166Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τρι 18 Οκτ 2016, 23:44

Aldark

Aldark

 

O Τανάση έγραψε:αυτόν που έβγαζε τα μακαρόνια απο τη μύτη και τον λεω μίξα.... ο αηδίας
ναι ρε φίλε , πόσες μπάλες έπριξε...αν είναι δυνατόν. Ακόμα και ο Όρντηλ οφ Μπολς ήταν πιο τίμιος ξερωγω (ούτε καν)
Μέτρησε ωστόσο το ότι ο Σάντζι είναι καλός στα μαχαίρια (αν και μάγειρας οπότε...οφ κορς) και ότι παλεύει με τα πόδια γιατί δεν μπορεί να θυσιάσει χέρι.
Και βγήκε και θεωρία απ'όλο αυτό ότι κάποια μέρα θα χάσει κανα χέρι και θα βρουν άλλο μάγειρα και yadda yadda.

167Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τετ 19 Οκτ 2016, 16:29

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:03, 1 φορά

168Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τετ 19 Οκτ 2016, 16:48

Scarlet D.

Scarlet D.

 

yagamidimitris έγραψε:
gtp
και λιγο πιο κοσμια να σχολιαζες δεν θα πείραζε. Καταρχας ενα "gtp" χωρις καν καμια αιτιολογηση δεν μπορω ουτε εγω και κανενα μέλος εδώ ,όπως ξέρω, να την πάρει σοβαρά. Αν προσπαθουσες να αιτιολογησεις κι ολας ΓΙΑΤΙ αυτη η στιγμη σου φαινεται "gtp" θα ηταν ωραία.

http://www.onepiecegr.com/

169Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τετ 19 Οκτ 2016, 20:10

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Εγώ πάλι τη βρήκα OMG και 43 LOL.

170Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Τετ 19 Οκτ 2016, 21:21

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:03, 1 φορά

171Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Πεμ 20 Οκτ 2016, 00:14

Scarlet D.

Scarlet D.

 

yagamidimitris έγραψε:
Scarlet D. έγραψε:και λιγο πιο κοσμια να σχολιαζες δεν θα πείραζε. Καταρχας ενα "gtp" χωρις καν καμια αιτιολογηση δεν μπορω ουτε εγω και κανενα μέλος εδώ ,όπως ξέρω, να την πάρει σοβαρά. Αν προσπαθουσες να αιτιολογησεις κι ολας ΓΙΑΤΙ αυτη η στιγμη σου φαινεται "gtp" θα ηταν ωραία.
Γιατί η μάχη είχε κρατήσει ήδη πόσα επεισόδια και μου τα είχε ζαλίσει.
ε αυτό θα μπορούσες να το πεις αντι να πεις απλα "gtp" ας πουμε, για εμένα το πόση διάρκεια είχε η μάχη ήταν ένα μικρό ξενέρωμα, όπως και με τον crocodile είχε πολύ ωραίες στιγμές μαχης.

http://www.onepiecegr.com/

172Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Πεμ 20 Οκτ 2016, 00:16

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:02, 1 φορά

173Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Πεμ 20 Οκτ 2016, 01:34

Aldark

Aldark

 

κουλ δεν ήταν , μάλιστα ήταν άστοχο και ήταν και γκρήκλις...
Και αν κούρασε η μάχη με τον Λούτσι , η μάχη με τον Ντοφλαμίνγκο φητ Λο και Τρέμπολ και Μπέλλαμυ τι είναι; hahaha
(δε θα επεκταθώ , γιατί άλλα ρωτάει το θέμα , πάμε παρακάτω).
Το Ένιες Λόμπυ είχε κωμωδία , φουλ μάχες των μελών του πληρώματος (τέτοιο πράγμα δεν ξανάδαμε ποτέ , ούτε στο Θρίλλερ Μπακ είδαμε 1β1 απ'όλους και το Φίσμαν Άηλαντ ήταν παρωδία) , συναίσθημα , kewl flashbacks , καλούς συμπρωταγωνιστές (απ'την εγγονή της Κοκόρο , ως τον Γιοκοζούνα και όλη τη Φράνκυ Φάμιλυ κτλπ.
Ίνστα μπεστ αρκ
πλας Water 7 τοπ γράψιμο σε άλλο λέβελ από Oda.
Ίνσταμπεστ σαγγγαα

174Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Πεμ 20 Οκτ 2016, 08:06

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:02, 1 φορά

175Το καλύτερο Saga στο One Piece - Σελίδα 7 Empty Απ: Το καλύτερο Saga στο One Piece Πεμ 20 Οκτ 2016, 09:23

Santouryuu

Santouryuu

 

Aldark έγραψε:κουλ δεν ήταν , μάλιστα ήταν άστοχο και ήταν και γκρήκλις...
Και αν κούρασε η μάχη με τον Λούτσι , η μάχη με τον Ντοφλαμίνγκο φητ Λο και Τρέμπολ και Μπέλλαμυ τι είναι; hahaha
(δε θα επεκταθώ , γιατί άλλα ρωτάει το θέμα , πάμε παρακάτω).
Το Ένιες Λόμπυ είχε κωμωδία , φουλ μάχες των μελών του πληρώματος (τέτοιο πράγμα δεν ξανάδαμε ποτέ , ούτε στο Θρίλλερ Μπακ είδαμε 1β1 απ'όλους και το Φίσμαν Άηλαντ ήταν παρωδία) , συναίσθημα , kewl flashbacks , καλούς συμπρωταγωνιστές (απ'την εγγονή της Κοκόρο , ως τον Γιοκοζούνα και όλη τη Φράνκυ Φάμιλυ κτλπ.
Ίνστα μπεστ αρκ
πλας Water 7 τοπ γράψιμο σε άλλο λέβελ από Oda.
Ίνσταμπεστ σαγγγαα
καταρχην ειχαμε την πρωτη κριση του κρου... μετρησε, παρα το τριλαλι τριλαλο που εχουμε απο τοτε.. γιουσοπαρος και ρομπιν να κανουν τα δικα τους... μετα φρανκυ, cp9, iceberg, water 7 που ηταν επικο σκηνικο με aqua laguna, puffing tom και φλαμπακς με τον ναυπηγο που εχτισε το oro jackson, προδοσια παντου, μετα ενιες λομπι, επικ... με μπαστερ κωλ, ολους να φτανουν ταυτοχρονα στην οροφη, ρομπιν συγκινηση σκετη και μετα σουπερ μαχες, αποχωρισμος απο μερι... τρελα σκαπανεβασματα συναισθηματων... και τρελο χιουμορ...

zoro: αφηστε το...
σαντζι, τσοπερ, σογκεκινγκ, λουφι, ναμι: ααα  pingpingeyes pingpingeyes

zoro:  ...στην τυχη

ολοι: μαριμο, μπακα, γιοντουριου

Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz

μεχρι και τα φιλλερ με τον ιπποκαμπο και τον τζορο νταντα και τον σαντζι με το αλατι γαμανε κωλους

τι μαρινφορδ και μαλακιες τωρα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης