Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η παρακμή του One Piece εξαιτίας της TOEI

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Tcixlas

Tcixlas

 

πρώτη φορά ακούω για τέτοια προσευχή, στους kaioshins? :p

Kamikaze

Kamikaze

 

Στους Kaioshins...

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν μπορούν να φτιάξουν έναν πλανήτη να στείλουμε την toei να κάνουμε δουλειά?

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Η παρακμή του One Piece εξαιτίας της TOEI  - Σελίδα 2 Tumblr_nbvhcmq9XF1tuuqzpo2_500

Η παρακμή του One Piece εξαιτίας της TOEI  - Σελίδα 2 2oo3hGs

Η παρακμή του One Piece εξαιτίας της TOEI  - Σελίδα 2 Tumblr_nc8fokqZmZ1tuuqzpo2_500

Εχει παααααρα πολλα!

Tcixlas

Tcixlas

 

και δεν είναι ούτε το 0,01% αυτά που έβαλες πραγματικά

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Tcixlas έγραψε:και δεν είναι ούτε το 0,01% αυτά που έβαλες πραγματικά

πρεπει να κανουμε ενα thread "το εκτρωμα της Toei" και να χωνουμε αβερτα αυτες τις σαπιες εικονες :P

Aldark

Aldark

 

Νικολής έγραψε:Παντως εγω τα βλεπω σε hd και δεν εχω μεγαλο παραπονο.Απο animeshow τα βλεπω,ειναι λιγα πισω σε σχεση με τα κανονικα αλλα τουλαχιστον ειναι hd.
gj! κι εγώ κάθε 3 χρόνια που βλέπω το άνιμε μετά τα hiatus μου από yibis σκάω και έχει ποιοτητάρες...Φακ ίντερνετ
Tcixlas έγραψε:ωπ ένας νικολής? χου αρ γιου μαι φρεντ? το γαματο την επόμενη μέρα τα έχει hd και απο το ιντερνετ σικφανσαμπς το κατεβάζω την ίδια μέρα νομίζω σε hd
πάντα φιλικός careless run (hi κι από μένα νικολής) , φακ ονλάην , αν και ομολογώ ότι έχει φτιάξει άπειρα σε σχέση με πριν 7 χρόνια!
SANDOKANTHANOS έγραψε:Κάθε βράδυ προσεύχομαι μόλις τελειώσει να το πάρει η MADHOUSE...
Μόλις τελειώσει τι; Το άνιμε; Ή το αρκ;
Δεν παίζει να αφήσει τίποτα η τοέι.....
Κάτι είχε γράψει ο @Qaaz περί αναδιαμόρφωσης του άνιμε πριν λίγο καιρό , αλλά δεν έγινε κάτι...

Το χάλι αυτό πρέπει να σταματήσει , αν κι εγώ δεν είμαι τόσο επικριτικός , αλλά και πάλι είναι ξεφτίλα η όλη παρουσία του ΟΠ.

Tcixlas

Tcixlas

 

[adm]THIS POST HAS BEEN CERTIFIED AS POLITICALLY INCORRECT BY THE ADMIN
00:52:10 [/adm]

Kamikaze

Kamikaze

 

Aldark έγραψε:
SANDOKANTHANOS έγραψε:Κάθε βράδυ προσεύχομαι μόλις τελειώσει να το πάρει η MADHOUSE...
Μόλις τελειώσει τι; Το άνιμε; Ή το αρκ;
Για MADHOUSE μιλάμε, εσύ τι λες;

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εμένα γιατί μου φαίνεται μια χαρά? Ίσως δεν είμαι ειδικός.

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Αν μιλάς για το Zou Arc ναι έχουν κάνει προσπάθεια και φαίνεται. Αλλά αν πας όχι πολύ μακριά,1 Arc πίσω διακρίνεις την προχειρότητα και την παρακμή στο μέγιστο. Μόνο κάτι αναλαμπές τύπου Gear 4 ή εμφάνιση Kaidou,μόνο εκεί τους έπιασε προκοπή..

Kamikaze

Kamikaze

 

Το καλύτερο arc το έκαναν το χειρότερο... Και έχουν κατακρεουργήσει γενικά αρκετά καλά arcs.

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Πραγματικά! Και επειδή ως σχέδιο το Zou είχε ξεπεράσει κάθε προηγούμενο για μένα, πρέπει να δίνεται το 120% απο τους animators για αυτό το Arc στο anime. Μέχρι στιγμής πάει καλά..

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:17, 1 φορά

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Το πολύ παλιό μάλλον γιατί απο Sabondy και μετά ήταν αρκετά κακό,με μία καλυτέρευση στο Marineford.

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:17, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά το animation βελτιώνεται απλά δεν φτάνει με τίποτα τα παλιά, κι αν αυτό είναι το 120% χρειαζόμαστε 200% για να δούμε κάτι αξιόλογο πραγματικά και να συγκριθεί με μάνγκα ας πουμε εστω και για πλακα

Shikkoku

Shikkoku

 

Κράζουμε την TOEI πάλι;
here and there here and there gj! gj!

Kamikaze

Kamikaze

 

Γιατί όχι; Το αξίζει.

Tcixlas

Tcixlas

 

παντα θα το αξίζει, εκτός κι αν πουλήσει το op σε μία ανώτερη εταιρεία, τότε θα πούμε μπράβο toei

Kamikaze

Kamikaze

 

Η Toei υπάρχει χάρις στο One Piece και στο Dragon Ball Super. Σιγά μην πουλήσει ένα από τα δυο δοκάρτια των εσόδων της.

Shikkoku

Shikkoku

 

Μόνο νεκρή TOEI είναι καλή TOEI

Tcixlas

Tcixlas

 

αν μια εταιρεία της κάνει μια πολύ γερή πρόταση για να το πάρει με αρκετά χρήματα, μπορεί και να το κάνει

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν παιζει αυτο τσιχλα και το ξερεις....

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν παίζει να τους συμφέρει με όσα λεφτά κι αν τους δώσουν..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης